Radošā Mākslas nedēļa

No 5. - 8.septembrim Ādažu novada Mākslu skolā tika aizvadīta radošā Mākslas nedēļa. Audzēkņiem bija iespēja apmeklēt dažādas radošās darbnīcas visas nedēļas garumā, kurās varēja izmēģināt un iepazīt dažādas mākslas tehnikas un kopā radīt kādu neparastu mākslas darbu.  
Radošo darbnīcu piedāvājums bija ļoti daudzveidīgs – vienā no darbnīcām tika veidota kopīga mākslas puzle, citā veidotas papīra laternas, dabīgo materiālu monstriņi un jaunākie audzēkņi iepazina keramiku un veidoja savu sapņu arhitektūru. 
Savukārt vienā no darbnīcām bija nedēļas aktuālā tēma - basketbols! Audzēkņi diskutēja par notikumiem basketbola laukumā un zīmēja ne tikai Latvijas  basketbola izlases spēlētājus, bet arī citu sporta veidu pārstāvjus.
 
Mākslas nedēļa tika aizvadīta ļoti rosīgi un radoši! Prieks, ka daži no audzēkņiem paspēja ne tikai piedalīties visās darbnīcās, bet kādā no tām iegriezās vārākas reizes!
 
RMN