ĀNMS Kamerorķestra vasaras nometne

ĀNMS Kamerorķestra vasaras nometne “Mūzikas skaņu viļņos” Engurē
No 15. līdz 19. augustam ĀNMS Kamerorķestra esošajiem un jaunajiem dalībniekiem bija iespēja iepazīties, sadraudzēties un lieliski pavadīt laiku kopā radoši daudzveidīgā nometnē Engurē. 

Katru dienu audzēkņi piedalījās mūzikas nodarbībās - gan savstarpējā saspēlē vienas instrumentu grupas starpā, gan arī kopējā muzikālā komunikācijā kamerorķestrī. Nometnē ciemojās arī ritmu meistars Einārs Latiševs, kurš vadīja meistarklases, kurās visiem dalībniekiem, piedaloties interaktīvās performancēs, iepazīstot arī daudzus līdz šim neiepazītus instrumentus, bija iespēja saklausīt mūziku no cita skatu punkta.
Muzikālie procesi tika papildināti arī ar dažādām sportiskām aktivitātēm kā komandu sporta spēles un orientēšanās Engures vidusskolas teritorijā, stafetes pludmalē un peldēšanās jūrā. Nometnes laikā dalībniekiem bija iespēja arī spodrināt savas aktiermākslas prasmes, komandās gatavojot īsas humorpilnas edītes, kuras varēja redzēt gan 18.augusta “Beztalantu šovā”, gan arī 19.augusta nometnes noslēguma koncertā Engures Kultūras namā.
Pateicamies Ādažu novada pašvaldībai par atbalstu!
 
Liels paldies nometnes vadītājai: Esterei Lūsis-Grīnbergai, nometnes pedagogiem - Kārlim Glavānam, Andrim Gailim, Santai Kalniņai, Katrīnai Eglonai un
nometnes kārtības uzraugam un aktivitāšu vadītājam Renāram Oliņam!
 
mūzikas nometne