Jautrie Ziemassvētki Ādažos!

Skanīgi un dzidriem smiekliem skanot, Ziemassvētkus ieskandināja ĀMMS Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļa – 13. decembrī izskanēja ikgadējais nodaļas Ziemassvētku koncerts.
Atbildīgi un ar lielu centību savus priekšnesumus atskaņoja jaunie mūziķi – flautisti, klarnetisti, eifonisti, trompetisti, saksofonisti un sitaminstrumentālisti, uzstājoties gan ar solo skaņdarbiem, gan muzicējot ansambļos – duetos, kvartetos un pat korī!
Mūsu čaklie audzēkņi ne tikai muzicēja, bet iejutās arī pasākumu vadītāju lomās – lielu paldies sakām Ernestam un Renāram!
Koncertu apciemoja un bērnus sajūsmināja dažādi pasaku tēli - smejošā sieviete, ragana, rūķis un pat Ziemassvētku vecītis!
Lielu paldies sakām bērniem un viņu pedagogiem: Jeļenai Kovaļenko - Bebrišai, Kārlim Glavānam, Aivaram Osītim, Vinetai Daugavvanagai – Vanagai, Martai Markevičai-Blažēvičai un koncertmeistarēm Ivetai Gudrajai, Agnesei Prokofjevai un Jeļenai Kovaļoneko – Bebrišai.
 
rsz 1img 1769